čtvrtek 24. září 2015

Markéta Čekanová, Zdeněk Zajíček: Plzeňské strašení podruhé (účinkují Martin Stránský , Tomáš Šolc , Ludvíci) CD CoverVolné pokračování alba Plzeňské strašení. Pět mluvených pověstí v podání Martina Stránského, Petry Jarošové a Tomáše Šolce jsou proloženy písněmi od skupin a interpretů jako je Neboysa, Znouzectnost, Navzájem, Strašlivá podívaná a dalších.

Obsah: 1. Čerti se ženili – 2. O spravedlivém konci loupeživého rytíře – 3. Na plzeňskej věži – 4. Proč vyhořel rybník Bolevák – 5. O spícím štěstí – 6. Komu chutná kolomaz – 7. Gabriel – 8. Jak božkovští získali nápoj z bylin – 9. O dámě a bezhlavém psu – 10. O zvonu se zlatým srdcem – 11. Loučení.

Markéta Čekanová a Zdeněk Zajíček. Sbírka pověstí z knihy Dva tucty plzeňských pohádek a pověstí. Hudba Přemysl Haas (1, 3, 15), Petr Merxbauer (7), Petr Škabrada (5)a Petr Vrobel (11). Hrají Petr Vrobel, skupiny Neboysa a Haasovi, Klobouk dolů, Znouzectnost, Navzájem, Strašlivá podívaná. Zvuková režie Pavel Brom a Přemysl Haas. Mastering Přemysl Haas. Produkce Jiří Sláma.

Účinkují Martin Stránský (4, 10), Petra Jarošová (6) a Tomáš Šolc (2, 8).

Natočeno ve studiu AVIK, ExAvik, PyHa a Jumbo v roce 2009. Vydal Avik v roce 2009 (1CD, 57 min.).

Žádné komentáře:

Okomentovat